HAKKIMIZDA

Hollanda Hakkında ailesi olarak; 

Yurt dışında özellikle Hollanda'da yaşamak ve çalışmak isteyen, bununla birlikte gayesi, yaşam standartlarını ve hayallerini daha ileriye götürmek olan Siz Expat adayı arkadaşlarımıza bu sürecin zorluklarından ve sıkıntılarından uzak kalarak, profesyonel desteğimiz ile Hollânda'ya Expat olarak gelebilme şansı sunuyoruz. 

İlk olarak sahip olduğunuz özgeçmişinizi Hollanda standartlarına uygun hale getiriyoruz. Her ülkenin farklı bir yapısı ve işleyişi vardır. Bu yüzden mevcut şartlara uyum sağlamanız bir gerekliliktir. 

İkinci adımımız, Hollandalı işverenler ile yapacağınız iş görüşmeleri için, Hollandalı İnsan Kaynakları Uzmanlarımızdan alacağınız eğitimler sayesinde iş görüşmelerindeki hakimiyetinizi mükemmele ulaştırarak, işe kabul şansınızı arttırıyoruz. İnsan Kaynakları uzmanlarımız, Hollandalı işverenler için aktif bir şekilde personel alımı yapan konusuna uzman kişilerdir. İş görüşmelerinde karşınıza çıkabilecek her durumu daha önce yaşamış olmaları, sizleri avantajlı bir konumda iş görüşmesi yapma fırsatına ulaştıracaktır.

Hollandalı işveren ile yapılmış olan başarılı iş görüşmesinden sonra geriye sadece kontrat imzalama ve Expat olarak Hollanda'ya gelebilmeniz için almanız gereken evraklar ve belgeler kalıyor. Kontrat ve içeriği sizler için azami derecede önemlidir. Bu süreci de Hollanda Hakkında ailesi ile birlikte menfaatlerinizi koruyarak tamamlayacaksınız.


HH İnsan Kaynakları
Danışmanlık İstihdam Ltd. Şti.