Kariyer Danışmanlığı

Kariyer Danışmanlığı

Hollanda hakkında ailesi olarak anlaşmalı bulunduğumuz Hollandalı insan kaynakları uzmanları ile kariyerinize Hollanda'da yön verebilmeniz için, ilk adım'dan son adıma kadar her aşamada profesyonel desteğimiz ile hedeflerinize ulaşmanız için çalışmaktayız. Sahip olduğunuz tecrübe ve bilgi birikiminiz doğrultusunda insan kaynakları uzmanlarımız ile vakit kaybetmeden Hollanda da size sponsor olabilecek işverenleri seçerek, iş görüşmelerinizi düzenleyip alacağınız eğitimler sayesinde görüşmelerdeki başarı oranını yükselterek expat olma hayallerinizi gerçekleştirmekteyiz.

 

İngilizce Dili

Hollanda tüm Avrupa Birliği üyeleri arasında İngiltereden sonra İngilizce dilini en aktif kullanan ülkelerin başında gelmekte. İngilizce konuşma oranı %80 lerin üzerinde. Iyi derece İngilizce bildiğiniz takdirde iş bulma olanağınız çok yüksek. Bu durum her meslek için geçerli olmasa da öğretmenler ve doktorlar gibi, diğer meslek grupları için çok fazla seçenek mevcut, tabii şu an Hollanda'da bariz bir şekilde iş gücü açığı olması da lehimize fayda yaratan bir sorun.

 

CV ve Linkedin optimizasyonu

Sonuçta farklı bir ülke, Türkiye'de alıştığımız özgeçmiş modelleri ve düzenlemeleri burada çok fazla işe yaramayacaktır. Hollanda'nın standartlarına ve gereksinimlerine uyum sağlamak da bu yüzden önemli. Özgeçmişiniz ve Linkedin profilinizi Hollanda standartlarına adapte ederek önümüze çıkabilecek sorunların daha ilk adımdan bertaraf edilmesini sağlıyoruz. Sonuçta biz Hollanda'da çalışmak istiyoruz ve önümüzde engel olmasını da istemiyoruz. Zaten uzun olan yolumuzu daha da uzatmak iyi bir fikir olmasa gerek.

 

Motivasyon Mektubu / Önyazi

Avrupa'da iş yerleri çoğunlukla görüşmelere başlarken sizden önyazi isteyebilirler. Bu burada doğal bir durum. Onlar için önemli bir durum, sizi tanımıyorlar ve bu şekilde sizi daha iyi anlayabileceklerini biliyorlar. Bize düşen ise iş vereni en iyi şekilde ikna etmek için, ön yazı ile akıllarını başlarından almak.

 

Mülakat

Hollandalı insan kaynaklar uzmanlarımız, sizlerle yapacak oldukları görüşmeler ile sizlere Hollanda’da mülakatlar nasıl yapılır, nelere dikkat edilmesi gerekiyor ve neleri yapmamız gerektiğini uygulmalı olarak anlatacaklar. Yapmış olduğunuz pratikler sayesinde daha önceden Hollandalı bir iş veren ve insan kaynakları uzmanı ile görüşmüş gibi tecrübeli bir şekilde görüşmenizi en üst seviyede tamamlayacaksınız. Mülakatlardaki performansınız işe kabul edilip edilmemeniz konusunda en önemli role sahip olduğundan bu süreç çok iyi yönetilmek zorundadır.

Diğer Hizmetlerimiz